Kordes - Nejkrásnější růže světa

Kordes - Nejkrásnější růže světa

Představujeme vám zahradní růže firmy W.Kordes´Söhne. Světoznámá šlechtitelská a producentská firma Kordes se zaměřuje při svém šlechtění nejen na krásu květů, ale zejména na odolnost růží vůči chorobám. A je v tomto směru velmi úspěšná. Většina kultivarů růží vyšlechtěných firmou Kordes nevyžaduje žádnou chemickou ochranu a nepodléhá padlí ani černé skvrnitosti. Firma Kordes od roku 2009 nabízí svůj sortiment zahradních růží v České republice a od roku 2010 i na Slovensku.

Vyhledejte růži podle svých představ, pak si v seznamu zahradních center a eshopů vyberte obchod, který vám je nejblíže.


For Garden 2015 již začal

Vlaďka Prouzová

Přivítejte s námi jarní dny na výstavě For Garden v Praze Letňanech, která právě začíná. Od čtvrtka 19.3.2015 do neděle 22.3.2015 jsme tu pro vás na stánkuv 1A16, v hale 1, abychom si mohli povídat o růžích a jejich pěstování. A hlavně si můžete přímo na výstavě zakoupit některou z nepřeberného sortimentu růží Kordes. Máme pro vás nejen klasiku – Novalis, Amadeus, Kosmos, ale také naprosté novinky jako Abracadabra, Airbrush i voňavou Kölner Flora. A samozřejmě všechny odrůdy ze skupiny Parfuma – máte se na co těšit!

 

For Garden - vyhodnocení soutěže

Vlaďka Prouzová

Soutěž o růže firmy Kordes je již ukončena. Nejvíce „lajků“ získaly tyto fotografie:

  1. Irena Hosnedlová – Amadeus
  2. Lukáš Kozák – Alexandra Princesse de Luxembourg
  3. Jitka Kalinová – Amadeus

Zvláštní cenu od nás získává velmi zdařilá fotografie od Věry Doušové – Queen of Hearts.

Všem účastníkům děkujeme za krásné obrázky růží a výhercům blahopřejeme. Poukaz na nákup jedné růže Kordes na výstavě For Garden zašleme výhercům emailem spolu s volnou vstupenkou na veletrh. Těšíme se na setkání.

For Garden - soutěž o růže zdarma

Vlaďka Prouzová

Pošlete nám na náš email fotografie růží ze své zahrádky, nejlépe i s názvem odrůdy. Fotografie zveřejníme na našem facebooku a podle počtu „lajků“ a „sdílení“ určíme výherce. Navíc vybereme dvě další zajímavé fotografie a trovněž je oceníme. Cenou bude poukaz na růži Kordes zdarma k vyzvednutí na veletrhu For Garden. S poukazem zašleme i odkaz na volnou vstupenku na veletrh.

Obrázky prosím zasílejte nejpozději do soboty 28.2.2015. Zveřejňovat je budeme postupně, v pořadí, v jakém budou vámi zaslány. Těšíme se na vaše krásné květy růží.

For Garden - přednáška "Vůně je duší růže"

Vlaďka Prouzová

Srdečně Vás zveme na přednášku „Vůně je duší růže“, která se koná v rámci doprovodného programu letošního veletrhu For Garden v Praze Letňanech, a to v sobotu 21.3.2015 ve 14.00 hodin PVA EXPO PRAHA, Vstupní hala I, Konferenční sál 2. Pokud máte zájem účastnit se přednášky, která je bezplatná, zaregistrujte se na stránkách For Garden. Těšíme se na setkání.

 

For Garden 2015

Vlaďka Prouzová

Opět vás srdečně zveme na výstavu For Garden, která se koná v Praze Letňanech ve dnech 19.-22. 3. 2015. Přivezeme nejžhavější novinky i růže ze skupiny Parfuma.

K nejvoňavějším novinkám patří keřová romantická růže Kölner Flora, samozřejmě nádherná Madame Anisette, ale také ohnivá kráska Sonnenwelt. Růže La Villa Cotta zase okouzlí ohnivými tóny. Určitě se máte na co těšit.

  

PF 2015

Vlaďka Prouzová

Přejeme Vám krásné prožití vánočních svátků a nový rok 2015 naplněný láskou, pohodou a štěstím.

Vypsáno 6 záznamů z 101 na stránce 9 z 17.