Kordes - Nejkrásnější růže světa

Velkoobchodní prodej

Nabízíme prodej růží zahradním centrům, firmám, které zajišťují realizaci zahrad a veřejné zeleně, zahradním architektům a dalším zájemcům. Pokud máte zájem o bližší informace a ceny, kontaktujte nás.

Realizační firmy

Pro realiační firmy jsou nejvhodnější růže prostokořenné dodávané na jaře a na podzim, případně kontejnerované, které lze získat během celé sezóny.

Zahradní centra

Pro zahradní centra jsou určeny kontejnerované růže ve dvoulitrových (2L) obalech, pětilitrových kontejnerech (5L) nebo devítilitrových kontejnerech (9L).

  • 2L kontejnery včetně bio-obalu, rostliny na počátku rašení – od února do dubna
  • 2L kontejnery prokořenělé bez bioobalu rašící nebo s výškou výhonu až 20 cm - od května do září

Na 1CC vozík se vejde: 250 růží ve 2L kontejneru, tj. 5 polic po 50 kusech nebo 300 růží ve 2L kontejneru (CC s nástavcem), tj. 6 polic po 50 kusech. Počet kusů od 1 odrůdy je standardizován na 10 růží.

  • 5L kontejnery dodávané od dubna do září
  • 5L kontejnery sortimentu Roselax dodávané od dubna do září
  • 9L kontejnery sortimentu Terrosa s oporou (3 bambusové opory)

Sortiment Roselax 5L jsou vybrané odrůdy růží se špičkovou odolností vůči chorobám. Jsou určeny nejen pro pěstování na zahradách, ale i v nádobách na terasách a balkónech. Jsou naprosto nenáročné a zaručují bohaté kvetení bez zvláštních nároků na péči. Na 1CC vozík se vejde 63 růží (3 podlahy po 21 kusech).

Sortiment růží Terrosa v 9L je zaměřen na růže určené pro pěstování v nádobách - tedy vysoce odolné. Rostliny jsou      dodávány vzrostlé s poupaty a květy. Na 1CC vozík se vejde 20 růží (2podlahy po 10 kusech).


Naposledy aktualizováno