Kordes - Nejkrásnější růže světa

Kordes - Nejkrásnější růže světa

Představujeme vám zahradní růže firmy W.Kordes´Söhne. Světoznámá šlechtitelská a producentská firma Kordes se zaměřuje při svém šlechtění nejen na krásu květů, ale zejména na odolnost růží vůči chorobám. A je v tomto směru velmi úspěšná. Většina kultivarů růží vyšlechtěných firmou Kordes nevyžaduje žádnou chemickou ochranu a nepodléhá padlí ani černé skvrnitosti. Firma Kordes od roku 2009 nabízí svůj sortiment zahradních růží v České republice a od roku 2010 i na Slovensku.

Vyhledejte růži podle svých představ, pak si v seznamu zahradních center a eshopů vyberte obchod, který vám je nejblíže.


For Garden 2016 - volná vstupenka

Vlaďka Prouzová

Již se těšíte na For Garden? Začíná již ve čtvrtek 17.3.2016. Pokud uhodnete název růže, kterou jsme křtili na výstavě Flora Olomouc v roce 2014, můžete získat volnou vstupenku. Napište její název na náš email uvedený v kontaktech a prvních deset nejrychlejších získá vstup na veletrh zdarma. 

For Garden 2016 - soutěž o růži zdarma

Vlaďka Prouzová

Pošlete nám na náš email fotografie růží Kordes ze své zahrádky, nejlépe i s názvem odrůdy. Fotografie zveřejníme na našem facebooku a podle počtu „lajků“ a „sdílení“ určíme výherce. Navíc vybereme sami jednu zvlášť vydařenou fotografii zahrady s růžemi Kordes a rovněž ji oceníme. Výherci získají poukaz na sazenici růže Kordes k vyzvednutí na veletrhu For Garden v Praze Letňanech, který bude letos od čtvrtka 17.3.2016 do neděle 20.3.2016. S poukazem zašleme i odkaz na volnou vstupenku na veletrh.

Obrázky prosím zasílejte nejpozději do soboty 27.2.2016. Zveřejňovat je budeme postupně, v pořadí, v jakém budou vámi zaslány. Těšíme se na vaše krásné květy růží.

For Garden 2016

Vlaďka Prouzová

Rozhodli jsme se opět účastnit veletrhu For Garden v Praze Letňanech. Rádi se s vámi setkáme na našem stánku ve dnech 17. – 20. 3. 2016. Už nyní se můžeme společně těšit na zahájení jara. Poradíme vám s výběrem těch nejlepších růží pro vaši zahradu, přivezeme spoustu novinek a také si s vámi budeme rádi povídat o tom, jak o ty naše královny co nejlépe pečovat.

Rady ptáka Loskutáka a růže

Vlaďka Prouzová

V sobotu 19.9.2015 uvidíte zahradní růže a jejich použití k řezu do vázy v pořadu TV Nova Rady ptáka Loskutáka. Nenechte si ujít!

 

Flora Olomouc 20.8. - 23.8.2015

Vlaďka Prouzová

Letní Flora Olomouc a spolu s ní i výstava Vyznáním růží je již za dveřmi. Naplánujte si výlet ve dnech 20.8.2015 až 23.8.2015 a přijeďte se pokochat krásou růží. V pátek 21.8.2015 zde bude slavnostně představena růže, která ponese čestné jméno „Flora Olomouc“.

Poohlédnutí za Florou Olomouc 2014:

Nový závoz růží Parfuma k Chládkům

Vlaďka Prouzová

Aktuálně jsem zajistili novou dodávku růží skupiny Parfuma do zahradního centra Chládek na Praze 6. Můžete si tedy zakoupit jakoukoliv voňavou odrůdu z této kolekce a potěšit se nejen krásou, ale i vůní květů.

Vypsáno 6 záznamů z 101 na stránce 7 z 17.