Kordes - Nejkrásnější růže světa

Kordes - Nejkrásnější růže světa

Představujeme vám zahradní růže firmy W.Kordes´Söhne. Světoznámá šlechtitelská a producentská firma Kordes se zaměřuje při svém šlechtění nejen na krásu květů, ale zejména na odolnost růží vůči chorobám. A je v tomto směru velmi úspěšná. Většina kultivarů růží vyšlechtěných firmou Kordes nevyžaduje žádnou chemickou ochranu a nepodléhá padlí ani černé skvrnitosti. Firma Kordes od roku 2009 nabízí svůj sortiment zahradních růží v České republice a od roku 2010 i na Slovensku.

Vyhledejte růži podle svých představ, pak si v seznamu zahradních center a eshopů vyberte obchod, který vám je nejblíže.


Výstava růží Chládek Praha 6

Vlaďka Prouzová

Již od čtvrtka 18.6.2015 do neděle 21.6.2015 probíhá v zahradním centru Chládek v Praze 6 Střešovicích výstava růží. Najdete zde nejširší sortiment růží nejen od firmy Kordes. Růže právě rozkvétají nebo mají poupata před rozkvětem. Přijďte se pokochat krásou květů a nádhernou vůní růží.

 

Kombinace růží v TV Nova Rady ptáka Loskutáka

Vlaďka Prouzová

Již tuto sobotu 13.6.2015 v pořadu Rady ptáka Loskutáka si budeme povídat o vytváření smíšených záhonů s růžemi a trvalkami a o růžových kombinacích. Pořad jsme natáčeli v krásném prostřední zahradního centra Chládek v Praze Střešovicích, kde pro vás chystají výstavu růží od čtvtka 19. – do neděle 21.6.2015.

Růžová zahrada v Lysé nad Labem pozvánka

Vlaďka Prouzová

Srdečně Vás zveme na výstavu růží v Lysé nad Labem, která se koná od čtvrtka 11.6. do neděle 14.6.2015. Přijďte se naladit do růžových vůní a barev. Máme pro vás kompletní sortiment unikátních voňavých růží skupiny Parfuma. Těšíme se na vás!

Aktualizace přehledu zahradních center

Vlaďka Prouzová

Aktualizovali jsme přehled zahradních center, ve kterých můžete zakoupit růže Kordes. Navíc jsme pro vás připravili přehlednou mapu spolupracujících zahradních center. Růže ve 2L stále můžete bez obav sázet, stačí zajistit dostatečnou zálivku, než sazenice dobře zakoření do okolního terénu. Ještě letos se dočkáte krásných květů. 

Nový závoz růží ve 2L

Vlaďka Prouzová

Právě v těchto dnech vezeme do několika zahradních center další dodávku růží Kordes ve 2L obalech pro jarní výsadbu. Máte se opět na co těšit – v nabídce jsou i oblíbené pnoucí růže – Amadeus, Aloha, Jasmina, Laguna… A Ti, kdo postrádali zahradní centrum při své cestě z Prahy na jih, mají šanci navštívit nádherné a úplně nové Zahradní centrum DDD jižně od Bystřice u Benešova. A stojí to za to!

Jarní prodej růží Kordes

Vlaďka Prouzová

Ve všech spolupracujících zahradních centrech již je v nabídce pestrá paleta růží Kordes. Najdete zde, jak osvědčené odrůdy, tak i novinky roku 2015. A jak vybírat tu správnou odrůdu? Podívejte se na naše video, které jsme natočili se Standou Berkovcem na veletrhu For Garden v Praze Letňanech.

Vypsáno 6 záznamů z 101 na stránce 8 z 17.