Kordes - Nejkrásnější růže světa

Kordes - Nejkrásnější růže světa

Představujeme vám zahradní růže firmy W.Kordes´Söhne. Světoznámá šlechtitelská a producentská firma Kordes se zaměřuje při svém šlechtění nejen na krásu květů, ale zejména na odolnost růží vůči chorobám. A je v tomto směru velmi úspěšná. Většina kultivarů růží vyšlechtěných firmou Kordes nevyžaduje žádnou chemickou ochranu a nepodléhá padlí ani černé skvrnitosti. Firma Kordes od roku 2009 nabízí svůj sortiment zahradních růží v České republice a od roku 2010 i na Slovensku.

Vyhledejte růži podle svých představ, pak si v seznamu zahradních center a eshopů vyberte obchod, který vám je nejblíže.


Nové odrůdy roku 2020

Vlaďka Prouzová

S blížícím se jarem připravujeme dodávky růží Kordes do zahradních center. Najdete mezi nimi i novinky roku 2020. Prohlédněte si je na našem webu a můžete přemýšlet, která z nich je Vám nejbližší a najde si místo na vaší zahradě.

CorazonSunmaidEnjoyBaby Schneewitchen

Nový závoz vzrostlých růží a stromkových růží

Vlaďka Prouzová

Již nyní si můžete udělat radost sobě i svým blízkým a pořídit si do své zahrady vzrostlé sazenice růží s poupaty. Spolupracující zahradní centra pro Vás mají pestrý sortiment včetně stále vyprodaných oblíbených odrůd jako Amadeus, Cinderella, Beverly, Pomponella. Přivezli jsme i novinky skupiny SEE YOU! Ve vybraných zahradních centrech najdete i stromkové růže včetně růží ze skupiny Parfuma.

Růže v kontejneru 9LRůže v kontejneru 5LSEE YOU in PurpleSEE YOU in Pink

Nový závoz jarních sazenic růží

Vlaďka Prouzová

Právě zamířila do zahradních center nová dodávka jarních sazenic růží! Sortiment je úžasný, tak si určitě vyberete svoji oblíbenou krásku a zvelebíte si svoji zahradu.

Dodali jsme rovněž stromkové růže. Najdete je na eshopech www.truhlikov.cz a www.lumigreen.cz.

Gräfin Elke zu RantzauPeach MelbaGrande AmoreFlirt

Jarní závoz růží je již v zahradních centrech

Vlaďka Prouzová

Chcete-li si zpříjemnit aktuální složité časy, můžete již sázet nové růže do své zahrádky. Hlavní závoz sazenic již proběhl a ve všech spolupracujících zahradních centrech je z čeho vybírat. Zjistěte si na webu zahradního centra, zda provozují eshop. Řada eshopu funguje bez omezení. Přejeme hodně radosti při práci na zahrádce. Sluníčko dodá vitamín D a těšení se na květy pozvedne náladu!

ImpalaFräulein MariaCourageGartenfreund

Výstava For Garden 2020 se nekoná

Vlaďka Prouzová

Milí přátelé a milovníci růží, letošní ročník For Garden se bohužel nekoná. Ale neklesejte na mysli, růže, na které čekáte, jsou již v Čechách a na Slovensku a postupně se rozváží do všech spolupracujících zahradních center. Již brzy si můžete vybrat tu svoji vysněnou krasavici - není lepší lék než pohyb na čerstvém vzduchu a čekání na krásné květy a jejich vůni.

For Garden 2020 - soutěž o růži Kordes

Vlaďka Prouzová

Jaro se nezadržitelně blíží a my Vás opět srdečně zveme na tradiční jarní výstavu For Garden. Rádi vás uvítáme u našeho stánku ve dnech 26.3.2020 až 29.3.2020. Určitě si zde vyberete nový přírůstek do své zahrady či na terasu. Pomůžeme vám s výběrem odrůdy právě pro tu vaši zahradu. A poradíme vám, jak o růže pečovat.

Také v letošním roce pro Vás máme soutěž! Pošlete nám na náš email fotografie růží Kordes ze své zahrádky, nejlépe i s názvem odrůdy. Fotografie zveřejníme na našem facebooku a podle počtu „lajků“ a „sdílení“ určíme 3 výherce. Výherci získají poukaz na sazenici růže Kordes k vyzvednutí na veletrhu For Garden. S poukazem zašleme i odkaz na volnou vstupenku na veletrh.

Obrázky prosím zasílejte nejpozději do soboty 7.3.2020. Zveřejňovat je budeme postupně, v pořadí, v jakém budou vámi zaslány. Těšíme se na vaše krásné květy růží.

MeteorImpalaGräfin Elke zu RandsauFräulein Maria
Vypsáno 6 záznamů z 110 na stránce 3 z 19.