Kordes - Nejkrásnější růže světa

Kordes - Nejkrásnější růže světa

Představujeme vám zahradní růže firmy W.Kordes´Söhne. Světoznámá šlechtitelská a producentská firma Kordes se zaměřuje při svém šlechtění nejen na krásu květů, ale zejména na odolnost růží vůči chorobám. A je v tomto směru velmi úspěšná. Většina kultivarů růží vyšlechtěných firmou Kordes nevyžaduje žádnou chemickou ochranu a nepodléhá padlí ani černé skvrnitosti. Firma Kordes od roku 2009 nabízí svůj sortiment zahradních růží v České republice a od roku 2010 i na Slovensku.

Vyhledejte růži podle svých představ, pak si v seznamu zahradních center a eshopů vyberte obchod, který vám je nejblíže.


Výstava For Garden 2023 - volné vstupenky

Vlaďka Prouzová

Výstava For Garden 2023 se již blíží a my Vám můžeme nabídnout volné vstupenky. Stáhněte si je včas, těsně před výstavou již není odkaz aktivní. Budeme se na Vás těšit u našeho stánku s růžemi!

Výstava For Garden 2023

Vlaďka Prouzová

Jaro se blíží a s ním i jeho svátek - výstava For Garden v Praze Letňanech 30. 3. -2 .4. 2023. Opět vyhlašujeme foto-soutěž. Pošlete nám na náš email fotografie růží Kordes ze své zahrádky, nejlépe i s názvem odrůdy. Fotografie zveřejníme na našem facebooku a podle počtu „lajků“ a „sdílení“ určíme 3 výherce. Výherce obdrží dárkový poukaz na jednu růži Kordes a volnou vstupenku na výstavu For Garden, kde si růži vyzvedne.

Obrázky prosím zasílejte nejpozději do soboty 18. 3. 2023. Zveřejňovat je budeme postupně, v pořadí, v jakém budou vámi zaslány. Těšíme se na vaše krásné květy růží.

DekoraMeine RoseBetter TimesVulcano

Nový závoz kontejnerovaných růží a stromkových růží je tady!

Vlaďka Prouzová

Právě v těchto dnech jsme do zahradních centrech přivezli nové rostliny růží v pětilitrových kontejnerech a také stromkové růže. Ty najdete hlavně v zahradním centru Líbeznice, Safro na Praze 5, Chládek na Praze 6, Lisý Dvůr Králové, Mateus Garden Bratislava, Zahradníctvo Horváth Ivanka pri Dunaji. Čeká Vás tu na kmínku Cremosa, Gräfin Elke zu Rantzau, Abracadabra, Hotline, Marondo, See you in Purple, Romantic Siluetta, Diamant a řada dalších krasavic.

Romantic SiluettaGarden of RosesGräfin Elke zu RantzauDiamant

Jarní závoz růží Kordes

Vlaďka Prouzová

V těchto dnech již jsou nové sazenice růží Kordes zavezeny do všech spolupracujících zahradních center a e-shopů. Výběr je veliký, určitě si každý najdete tu svoji vysněnou krasavici. Přejeme hodně radosti z květů!

Fur ElizeAmorosaMeteorCourage

Volné vstupenky na výstavu For Garden 2022

Vlaďka Prouzová

Milí přátelé růží, For Garden 2022 je již přede dveřmi. Startujeme ve čtvrtek 31.3.2022 a navštívit nás můžete až do neděle 3.4.2022. Máme pro vás volné vstupenky. Těšíme se na vás na stánku 2A22!

Výherci naší soutěže o růži Kordes - pan František Kro, paní Míla Dvořáková a paní Jaroslava Chalupová od nás obdrží zdarma jednu saznici růže. Blahopřejeme vítězům k jejich umístění.

Růže Kordes opět na výstavě For Garden v Praze Letňanech!

Vlaďka Prouzová

Zveme Vás na náš stánek na výstavu For Garden 2022 v Praze Letňanech ve dnech 31. 3. 2022 až 3. 4. 2022. A také vyhlašujeme tradiční soutěž!

Pošlete nám na náš email fotografie růží Kordes ze své zahrádky, nejlépe i s názvem odrůdy. Fotografie zveřejníme na našem facebooku a podle počtu „lajků“ a „sdílení“ určíme 3 výherce. Výherce obdrží dárkový poukaz na jednu růži Kordes a volnou vstupenku na výstavu For Garden, kde si růži vyzvedne.

Obrázky prosím zasílejte nejpozději do soboty 19. 3. 2021. Zveřejňovat je budeme postupně, v pořadí, v jakém budou vámi zaslány. Těšíme se na vaše krásné květy růží!

Vypsáno 6 záznamů z 113 na stránce 2 z 19.