Kordes - Nejkrásnější růže světa

Kordes - Nejkrásnější růže světa

Představujeme vám zahradní růže firmy W.Kordes´Söhne. Světoznámá šlechtitelská a producentská firma Kordes se zaměřuje při svém šlechtění nejen na krásu květů, ale zejména na odolnost růží vůči chorobám. A je v tomto směru velmi úspěšná. Většina kultivarů růží vyšlechtěných firmou Kordes nevyžaduje žádnou chemickou ochranu a nepodléhá padlí ani černé skvrnitosti. Firma Kordes od roku 2009 nabízí svůj sortiment zahradních růží v České republice a od roku 2010 i na Slovensku.

Vyhledejte růži podle svých představ, pak si v seznamu zahradních center a eshopů vyberte obchod, který vám je nejblíže.


Růže Kordes opět na výstavě For Garden v Praze Letňanech!

Vlaďka Prouzová

Zveme Vás na náš stánek na výstavu For Garden 2022 v Praze Letňanech ve dnech 31. 3. 2022 až 3. 4. 2022. A také vyhlašujeme tradiční soutěž!

Pošlete nám na náš email fotografie růží Kordes ze své zahrádky, nejlépe i s názvem odrůdy. Fotografie zveřejníme na našem facebooku a podle počtu „lajků“ a „sdílení“ určíme 3 výherce. Výherce obdrží dárkový poukaz na jednu růži Kordes a volnou vstupenku na výstavu For Garden, kde si růži vyzvedne.

Obrázky prosím zasílejte nejpozději do soboty 19. 3. 2021. Zveřejňovat je budeme postupně, v pořadí, v jakém budou vámi zaslány. Těšíme se na vaše krásné květy růží!

Stromkové růže Kordes aktuálně v prodeji v ČR a na Slovensku

Vlaďka Prouzová

Aktuálně máte jedinečnou příležitost zakoupit stromkové růže Kordes v řadě zahradních center. Na výběr jsou krásné odrůdy (Cremosa, Firebird, Phoenix, Knirps, Limona, Fräulain Maria, Grossherzogin Luise a další). Najdete je v zahradním centru Chládek Praha 6, Líbeznice, Lisý, AZ Garden Pardubice, Hortiscentrum Čáslav, Jiná zahrada Chabařovice a Mladá Boleslav, Arboretum Šmelcovna, Zahradní centrum Počernice, Sadex Prešov, Vaňo Dolní Kubín.

Další zahradní centra nabízí růže Kordes

Vlaďka Prouzová

Jsme velmi potěšeni, že se rozrůstá počet zahradních center, které nabízí růže Kordes. Nově jsme v posledních dnech dovezli růže ve 2L kontejnerech do zahradnictví Kanada v Třinci, zahradního centra v Jičíně a také na Slovensko do firmy Mateus Gardens v Kralové pri Senci. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Seznam všech zahradních center najdete v sekci „prodej růží“.

Jarní závoz růží Kordes je tady!

Vlaďka Prouzová

Většina růží již je zavezena do zahradních center v Čechách, na Moravě a na Slovensku. Počasí začíná připomínat jaro, a to je nejlepší chvíle pro nákup nových krásek do našich zahrad. Udělejme si radost a zasaďme si nové růže. Ještě letos pokvetou!

Königin MarieFür ElizeBaby SchneewitchenMango

Nové odrůdy roku 2020

Vlaďka Prouzová

S blížícím se jarem připravujeme dodávky růží Kordes do zahradních center. Najdete mezi nimi i novinky roku 2020. Prohlédněte si je na našem webu a můžete přemýšlet, která z nich je Vám nejbližší a najde si místo na vaší zahradě.

CorazonSunmaidEnjoyBaby Schneewitchen

Nový závoz vzrostlých růží a stromkových růží

Vlaďka Prouzová

Již nyní si můžete udělat radost sobě i svým blízkým a pořídit si do své zahrady vzrostlé sazenice růží s poupaty. Spolupracující zahradní centra pro Vás mají pestrý sortiment včetně stále vyprodaných oblíbených odrůd jako Amadeus, Cinderella, Beverly, Pomponella. Přivezli jsme i novinky skupiny SEE YOU! Ve vybraných zahradních centrech najdete i stromkové růže včetně růží ze skupiny Parfuma.

Růže v kontejneru 9LRůže v kontejneru 5LSEE YOU in PurpleSEE YOU in Pink
Vypsáno 6 záznamů z 108 na stránce 2 z 18.