Kordes - Nejkrásnější růže světa

Kordes - Nejkrásnější růže světa

Představujeme vám zahradní růže firmy W.Kordes´Söhne. Světoznámá šlechtitelská a producentská firma Kordes se zaměřuje při svém šlechtění nejen na krásu květů, ale zejména na odolnost růží vůči chorobám. A je v tomto směru velmi úspěšná. Většina kultivarů růží vyšlechtěných firmou Kordes nevyžaduje žádnou chemickou ochranu a nepodléhá padlí ani černé skvrnitosti. Firma Kordes od roku 2009 nabízí svůj sortiment zahradních růží v České republice a od roku 2010 i na Slovensku.

Vyhledejte růži podle svých představ, pak si v seznamu zahradních center a eshopů vyberte obchod, který vám je nejblíže.


Nabídka růží Kordes v těchto dnech

Vlaďka Prouzová

Pokud jste až nyní zjistili, že nutně potřebujete svoji zahradu obohatit o některou z krásek Kordes růží, můžete se vypravit do řady zahradních center. Široký sortiment je stále u Chládků na Praze 6 a v Montanu v Přerově nad Labem. Žádané růže jako je Novalis, Winter Sun, Florentina, Jasmina najdete v Parkonu Libice nad Cidlinou, stromkové růže jsou v široké nabídce v Praze Kunraticích (Zahrady Novotný). Další dodávky růží jsou v jednání, určitě se máte na co těšit.

Prodejní výstava růží Chládek Praha 6

Vlaďka Prouzová

Již ve čtvrtek 21.6.2012 začíná unikátní prodejní výstava růží v zahradním centru Chládek v Praze 6, Střešovická ulice. Naleznete zde nejširší sortiment nejen od šlechtitele Kordes, ale od řady dalších světových šlechtitelů. Součástí výstavy je i doprovodný program pro děti a na své si přijdou i milovníci dobrého jídla v restaraci zahradního centra. Těšíme se na vaši návštěvu!

Růžová zahrada v Lysé nad Labem

Vlaďka Prouzová

zveme vás na druhý ročník Celostátní výstavy růží v lasé nad Labem s romantickým názvem Růžová zahrada. Výstava se koná ve dnech 14. 6. – 17. 6. 2012. Letošním tématem je „Růže v hudbě“. Firma Kordes zde vystavuje růže ze svého sortimentu. A tentokrát to bude nejen o kráse květů, ale také o jejich vůni. Máme pro Vás připraveny ty nejvoňavější odrůdy – Golden Gate, Laguna, Herkules, Postilion, Memoire, Parole, Speelwark, Sweet Parole. Těšíme se na setkání s vámi. A Ti, kteří se nedostanou do Lysé, mohou o týden později 21. 6. – 24. 6. 2012 navštívit velkolepou prodejní výstavu Zahradnickém centru Chládek v Praze Střešovicích.

První závoz růží v 6L kontejnerech

Vlaďka Prouzová

V současné chvíli připravujeme velký závoz širokého sortimentu růží Kordes v 6L kontejnerech do zahradního centra Chládek v Praze Střešovicích. Kromě veškerého sortimentu zahradních růží (pnoucí růže, čajohybridy, mnohokvěté, půdopokryvné a miniaturní růže), přivezeme také vzrostlé kontejnerované růže na kmínku. Růže budete moci zakoupit v průběhu výstavy BYLINKOVÝ VÍKEND ve dnech 25. – 27. 5. 2012.

Růže na kmínku můžete již nyní zakoupit rovněž v zahradním centru Schuch Říčany.

Připravujeme prodejní výstavy růží Kordes

Vlaďka Prouzová

Již se blíží čas kvetoucích růží a s nimi i řada prodejních výstav. Ta nejbližší se bude konat v Lysé nad Labem – již druhý ročník akce zvané RŮŽOVÁ ZAHRADA Lysá nad Labem (14.-17.6.2012). Hned za týden po této výstavě růží bude v zahradním centru Chládek v Praze Střešovicích vidět největší PRODEJNÍ VÝSTAVA RŮŽÍ Chládek Praha (21.6.-24.6.2012). A do třetice nás čeká krásný TRVALKOVÝ DEN v zahradním centru Hortis Čáslav (14.7.2012).

Nový závoz růží do zahradních center

Vlaďka Prouzová

Potřebujete nahradit zmrzlé růže? Pokud jste teprve nyní zjistili, že vaše růže nezvádly letošní krutou zimu a zmrzly, nesmutněte. Jsou tu pro vás další čerstvé dodávky růží ve 2L obalech.

Vypsáno 6 záznamů z 113 na stránce 18 z 19.