Kordes - Nejkrásnější růže světa

Vyhledávání

Prosíme, zadejte hledaný výraz delší než tři znaky bez speciálních znaků.

Výsledky vyhledávání pro "gräfin"

Nalezené Stránky 1

Fotogalerie

Nalezené příspěvky 10

Grafin Diana právě v prodeji

Křest růže Kordes na Slovensku

Křest růže Kordes již 8.6.2013

Rosengräfin Marie Henriette - první prodej

Rosengräfin Marie Henriette slavnostně přivítáme na Růžové zahradě v Lysé nad Labem 13. 6. 2013

Růže skupiny Parfuma pouze u Chládků

Rosengräfin Marie Henriette v Loskutákovi

Rosengräfin Marie Henriette v pořadu České televize Hobby naší doby

Prodej Rosengräfin Marie Henriette exkluzivně u Chládků

Růže skupiny Parfuma exkluzivně u Chládků

Nalezené růže 4

Gräfin Diana

Druh: Velkokvětá růže Kordes

Tato velkokvětá růže patří k tomu nejlepšímu v sortimentu Kordes. Upoutá nejen nevšední barevnou hrou v sytých purporových, červených a fialových tónech, ale i nádhernou vůní, díky níž byla zařazena do skupiny Parfuma. Její buket je vysloveně ušlechtile smyslný. Aspekty z květů a ovocných plodů oscilují v dokonalé harmonii. Vedle klasické růžové noty s citrusovým dechem a hlubokým tónem vonného muškátu, svítí vůně litschi, jasná a tryskající. Květy chmele, plody broskve a něco mirabelky jsou spojovacím článkem k základnímu tónu. Ten spočívá, kulatý a vyvážený, na sladkém medovém loži a jemném zemitém tónu. Maximální intenzita vůně - poledne a večer.

Vůně Plnost květu Mrazuvzdornost Odolnost vůči černi Odolnost vůči padlí

Gräfin Elke zu Rantzau

Druh: Mnohokvětá růže Kordes

Mnohokvětá růže ze skupiny Parfuma s něžným krémovým květem, který se postupně rozvíjí od ušlechtilého poupěte až v poloplný lehce otevřený květ. Vůně květu je ovocná s nádechem meruňky a jablka, ale postupně se rozvíjí i dřevité tóny zakulacené vůní patchouli.

Vůně Plnost květu Mrazuvzdornost Odolnost vůči černi Odolnost vůči padlí

Rosengräfin Marie Henriette

Druh: Mnohokvětá růže Kordes

Růže byla pojmenována na počest růžařky světového formátu. Hraběnka Marie Henrieta Chotková vybudovala rozárium, které v době mezi válkami patřilo k největším a nejkrásnějším v Evropě. V roce 2013 uplynulo 150 let od jejího narození. Růže upoutá nejen nádhernými plnými pevnými květy s romantickým tvarem a barvou, ale rovněž unikátní vůní. Potěší zvláště příznivce lékořicových a anýzových vůní. Ti si tuto růži zamilují při prvním přivonění. Tyto kořeněné tóny intenzivně, ale nenásilně prolínají s klasickou růžovou vůní v základu parfému. Spojujícím elementem je příjemně měkká svěží jablečná vůně v srdci parfému. Přitom dominuje kořeněný aspekt především u čerstvě otevřeného květu, který se zjemňuje při odkvétání, kdy se více prosazuje ovocný charakter vůně. Svěží a jemná růžová vůně podmalovává přitom ovocné srdce až do odkvětu.

Vůně Plnost květu Mrazuvzdornost Odolnost vůči černi Odolnost vůči padlí

Gräfin Sonja

Neprodává se Druh: Velkokvětá růže Kordes

Tato velkokvětá růže je typický čajohybrid vhodný do vázy. Květy vydrží velmi dlouho ve váze a mají krásnou barvu v různých tónech třešňově červené až korálově růžové. Vyžaduje chemickou ochranu proti padlí a částečně i proti černé skvrnitosti.

Vůně Plnost květu Mrazuvzdornost Odolnost vůči černi Odolnost vůči padlí

Nedávno hledané výrazy