Kordes - Nejkrásnější růže světa

Kordes - Nejkrásnější růže světa

Představujeme vám zahradní růže firmy W.Kordes´Söhne. Světoznámá šlechtitelská a producentská firma Kordes se zaměřuje při svém šlechtění nejen na krásu květů, ale zejména na odolnost růží vůči chorobám. A je v tomto směru velmi úspěšná. Většina kultivarů růží vyšlechtěných firmou Kordes nevyžaduje žádnou chemickou ochranu a nepodléhá padlí ani černé skvrnitosti. Firma Kordes od roku 2009 nabízí svůj sortiment zahradních růží v České republice a od roku 2010 i na Slovensku.

Vyhledejte růži podle svých představ, pak si v seznamu zahradních center a eshopů vyberte obchod, který vám je nejblíže.


PF 2014

Vlaďka Prouzová

Přejeme krásné vánoční svátky a v novém roce pevné zdraví, štěstí a lásku. Ať Vás každý den provází radost a úsměv na tváři. Těšíme se na setkání s vámi opět na výstavě For Garden 2014 v Praze Letňanech ve dnech 20. – 23. 3. 2014.

Podzimní prodej růží Hortis Čáslav

Vlaďka Prouzová

Tak se přeci jen podařilo zajistit pro vás ještě nyní na podzim růže Kordes ve 2L obalech. Přijeďte na III. ročník Dýňobraní do zahradního centra Hortis Čáslav. V sobotu 12.10.2013 je pro vás připraven pestrý program včetně ochutnávky toskánských specialit. A hlavně tu poprvé budete moci zakoupit překrásné novinky růží Kordes pro rok 2013/2014 – něžnou pnoucí Rose de Tolbiac, keřovou krásku La Villa Cotta, barevnou Airbrush, ohnivou Shöne vom see či pohádkovou Rosenfaszination. Přivezeme také Novalis – krásnou floribundu, která v roce 2013 získala titul ADR.

Prodej Rosengräfin Marie Henriette exkluzivně u Chládků

Vlaďka Prouzová

Pokud vám učarovala krása nádherné novinky ve skupině voňavých růží pokřtěné na počest vynikající růžařky Marie Henrietty Chotkové, můžete ji zakoupit v letošním roce již pouze na jediném místě v Čechách - v zahradním centru Chládek v Praze 6 ve Střešovicích. Je tam ve společnosti dalších voňavých novinek ze skupiny Parfuma – Grafin Diany a Constanze Mozart. Jedním z prvních pěstitelů je i sochař Jan Florian z Nové říše, o němž se dočtete na webu idnes.

Rosengräfin Marie Henriette v pořadu České televize Hobby naší doby

Vlaďka Prouzová

Dne 13. 7.2013 odvysílala Česká televize reportáž z výstavy Růžová zahrada v Lysé nad Labem, kde jsme společně s Jiřinkou Bohdalovou, Vlastimilem Šinedlářem a Vlastimilem Harapesem přivítali novinku v růžích – nádhernou voňavou Rosengräfin Marie Henriette. Reprízu pořadu uvidíte zítra v 10.40 a v sobotu 20.7.2013 v 6.00 hodin.

Růže skupiny Parfuma pouze u Chládků

Vlaďka Prouzová

V letoším roce budete moci zakoupit unikátní zdravé a voňavé růže ze skupiny Parfuma pouze v zahradním centru Chládek v Praze Střešovicích v rámci prodejní výstavy růží, která začíná již 20.6.2013. Naleznete zde široký sortiment růží od mnoha pěstitelů, včetně firmy Kordes. Ze skupiny Parfuma můžete zakoupit:

Constanze Mozart

Gräfin Diana

Rosengräfin Marie Henriette

Vypsáno 6 záznamů z 105 na stránce 13 z 18.